Základní kurz Pranic Healing

V Kurzu léčení pránou se dozvíte, co je to prána a jak se využívá, o základních zákonech, na kterých energetické léčení pracuje. Naučíte se základní principy a techniky práce s energií a energetickým tělem (aurou), jak pocítit energii, jak určit blokády a následně očistit postižené místo či energetická centra (čakry), jak je následně energetizovat čerstvou pránou, jak ji stabilizovat a mnohé další techniky.

Všechny semináře jsou zážitkové, to znamená, že se budete učit, jak provádět techniky a cvičení na sobě a na lidech okolo vás. Během výuky budou principy a techniky důkladně vysvětleny a procvičeny, takže po skončení kurzu budete mít důvěru k vytvoření pozitivních výsledků.

Požadavek: osoba starší 16 let

Přihlaste se ještě dnes 🙂

Kurzem vás provede naše skvělá lektorka Ivana Dortová. Naučíte se mnoho nového a zlepšíte se v léčení sebe i ostatním. Často budete zažívat „aha“ momenty a poznáte partu skvěle naladěných pozitivně smýšlejících lidí. Toto a mnohem víc vás čeká v tomto kurzu. Na nic nečekejte, počet míst je pro každý kurz omezen. V případě zájmu se přihlaste skrze stránky lektorky Ivany Dortové kliknutím na tlačítko dole.

Základní kurz Pranic Healing s Ivanou Dortovou