Pokročilý kurz Pranic Healing

V tomto kurzu si prohloubíte znalosti a dovednosti pokročilých technik snímání, čištění a energetizování. Naučíte se používat barevné prány ke specifickým účelům, což urychluje a zefektivňuje léčebný proces pro vážné a obtížné případy.

Mnoho závažných onemocnění může být zlepšeno prostřednictvím pokročilého pránického léčení. Rozdíl mezi základním pránickým léčením a pokročilým pránickým léčením je podobný rozdílu mezi obvodním lékařem a specialistou.

V semináři Pokročilé léčení pránou si nejen prohloubíte své znalosti pránického léčení a naučíte pokročilé techniky pro léčení vážných onemocnění a dosažení rychlejších výsledků, ale vše si i důkladně procvičíte a osvojíte.

POŽADAVEK: Základní kurz Pranic Healing

Přihlaste se ještě dnes 🙂

Kurzem vás provede naše skvělá lektorka Ivana Dortová. Naučíte se mnoho nového a zlepšíte se v léčení sebe i ostatním. Často budete zažívat „aha“ momenty a poznáte partu skvěle naladěných pozitivně smýšlejících lidí. Toto a mnohem víc vás čeká v tomto kurzu. Na nic nečekejte, počet míst je pro každý kurz omezen. V případě zájmu se přihlaste skrze stránky lektorky Ivany Dortové kliknutím na tlačítko dole.

Pokročilý kurz Pranic Healing s Ivanou Dortovou