Mistr Hector Ramos je rodilý Filipínec, který studoval 20 let po bodu s Mistra Choa Kok Sui je jedním z jeho nestarších žáků (mistrů). Jeho kurzy a semináře jsou pověstné vřelostí, lehkostí, humorem, mystikou a dodržováním vysoké a čisté úrovně výuky. Titul „Mistr“ je udělován jako velmi vzácné uznání. Aby člověk dosáhl tohoto titulu, tak musí prokázat vysokou úroveň dovedností a dovedností v léčení. Na světě je jen 8 pránických mistrů a Hector je jedním z nich. Působí v Evropě.

Master Hector Ramos

Mistr Stephen Co je odborníkem na pránické léčení a arhatickou jógu, systém energetického managementu navržený tak, aby lidem pomohl s dovednostmi osobního rozvoje pro lepší zdraví a pohodu, hlubší duchovní spojení a prožití praktického a naplňujícího života. Mister Co je de, aby se podělil o jednoduché energetické techniky založené na prastarých duchovních principech, které lze okamžitě použít k transaformaci vašeho života. Je jedním z 8 nejstarších žáků MCKS a v současné době působí v USA a UK.

Master Stephen Co

Mistr Nona Cristina Castro je bývalou osobní asistentkou Mistra Choa Kok Sui a je jedním z prvních autorizovaných instruktorů. Byla jmenována velmistrem Choa Kok Sui jako vedoucí MCKS Pranic Healing a arhatické jógy v Kanadě. Je velmi oblíbená v MCKS komunitě po celém světě pro svou vřelou osobnost a vynikající učitelské schopnosti. Ke své práci přistupuje s úctou a čistotou učení, s jasností, účinností a zábavou. Setkat se s ní můžete po celém světě, kde vyučuje pokročilé kurzy.

Master Nona Castro

Mistr Glen Mendoza je žákem velmistra Choa Kok Sui. Vyučuje vyšší kurzy a dohlíží na šíření pránického léčení na východním pobřeží USA. Setkat se s ním ale můžete i v dalších částech světa. Má zábavný a milující přístup. Vyučuje z rozsáhle znalostní základny. Jeho životním poslání je šířit učení Pranich Healing tím, že nám dává nástroje pro zdraví a snižování utrpení ve světě. Je také jedním z nejlepších lékařů v USA, je ředitelem neonatologie a držitelem prestižních ocenění za lékařské úspěchy v oblasti pediatrie a neonatální péče.

Master Glenn Mendoza

Mistr Marilag Mendoza je jednou z nejstarších žákyň velmistra Choa Kok Sui a je také manželka mistra Glenn Mendoza. Dohlíží a vyučuje pránické léčení a vyšší kurzy, jako je Arhatická jóga, Kriyashakti. Setkat se s ní můžete především v USA. Její oddanost poslání velmistra MCKS, hloubka znalostí a charismatický styl prezentace umožňuje ji jedinečným způsobem spojovat lidi různých společenských vrstev. Vyvinula energeticky vylepšenou řadu léčivé kosmetiky a kosmetických produktů.

Master Marilag Mendoza

Mistr Daniel Apelo Gorgonia je právník, pránický léčitel a učitel, arhatický jogín a celoživotní student vnitřních věd. Je též známý jako mistr Danny. Je jednám z 8 mistrů vyškolených velmistrem Choa Kok Sui v umění a vědě pránického léčení, arhatické józe a dalších vyšších kurzů. Poprvé se setkal s MCKS v roce 1990 na hodině arhatické jógy. O tři roky později, v roce 1993, se na plný úvazek připojil k World Pranic Healing Foundation. Mistr Danny zasvětil celý svůj život šíření učení MCKS na Filipínách a v okolních zemích.

Master Daniel Gorgonia

Mistr Faith Sawey šíří učení MCKS Pranic Healing a Arhatické jógy po celých Filipínách. Je mezinárodně uznávanou jasnovidkou a mistrem pránického léčení. Její odbornost spočívá ve školení  různých společností, organizací, univerzit a škol, které integrují spiritualitu na pracovišti pro větší jednotu, harmonii a úspěch. Její bakalářský titul v oboru pedagogika se zaměřením na biologii, chemii a fyziku ji umožňuje integrovat vědu a spiritualitu do různých praktických aplikací PH.

Master Faith Sawey

Mistr Hermie Corcuera je známá především na Filipínách a v Indonésii, kde se intenzivně věnuje výuce Pranic Healing a rozšiřování učení MCKS. Je součástí World Pranic Healing Foundation, kde pracuje již více než 20 let a je také velmi zkušenou pránickou léčitelkou, která vyučuje pokročilé stupně Arhatické jógy. Díky svému povolání průmyslového inženýra je Hermie velmi systematická a praktická při školení trenérů a léčitelů Pranic Healing. Je jednou z osmi nejstarších žáků velmistra MCKS.

Master Hermie Corcuera