Kurz Pránické psychoterapie

Pránická psychoterapie je kurz o tom, jak aplikovat techniky Pranic Healing k léčení a zmírňování emoční a mentální nerovnováhy. Negativní emoce a traumatické zážitky jsou v podstatě negativníi myšlenkové formy a emoční energie uložené v auře a v energetických centrech. Tyto energie se často obtížně uvolňují a vyžadují měsíce nebo dokonce roky tradiční psychoterapie, aby došlo ke zlepšení. Pomocí pránické psychoterapie můžete tyto ochromující energetické vzorce uvolnit rychle a bezpečně.

Naučíte pokročilé techniky jak odstranit negativní energie v postižených čakrách, aby bylo možné ve velmi krátkém čase zmírnit fobie a závislosti. Pránickou psychoterapii lze provádět, aniž by pacient musel odhalit jakékoli trapné osobní informace. Není neobvyklé, že jen během prvního sezení je fobie odstraněna ze 70 až 90 procent.

POŽADAVEK: Pokročilý kurz Pranic Healing

Přihlaste se ještě dnes 🙂

Kurzem vás provede naše skvělá lektorka Ivana Dortová. Naučíte se mnoho nového a zlepšíte se v léčení sebe i ostatním. Často budete zažívat „aha“ momenty a poznáte partu skvěle naladěných pozitivně smýšlejících lidí. Toto a mnohem víc vás čeká v tomto kurzu. Na nic nečekejte, počet míst je pro každý kurz omezen. V případě zájmu se přihlaste skrze stránky lektorky Ivany Dortové kliknutím na tlačítko dole.

Kurz Pránické psychoterapie s Ivanou Dortovou